fbpx
Pro koho je investování na platformě CroFunGo určeno?

Zejména pro investory, kteří chtějí mít své finance pod kontrolou, a chtějí si jasně definovat investiční cíl. Na CroFunGo investujete do projektů, které mají jednoznačně specifikován investiční horizont, fixní úrok, a víte, na co jsou peníze použity. Investoři na CroFunGo nejvíce oceňují přehlednost a jednoduchou správu jejich portfolia.

Do čeho můžu na platformě investovat?

CroFunGo pečlivě vybírá projekty, které následně nabízí svým klientům /investorům. Na každý projekt je s majitelem projektu (většinou developerem ) podepsána smlouva o úvěru, který je vytvořen za účelem poskytnutí peněžních prostředků k realizaci jeho záměru. Investoři mají možnost do takového úvěru vstoupit formou participace na úvěru, který byl vybranému partnerovi poskytnut. Investice lze dělat jednorázově, ale i pravidelně měsíčně, záleží na nastavené době možnosti participace. Zjistěte více o investování do nemovitostí.

Kdy získám participaci?

Participaci získáváte, okamžikem investování do vybraného projektu. Od té chvíle se podílíte na dané smlouvě o úvěru.

Jak mám investovat?

Pokud ještě nemáte účet na CroFunGo, zaregistrujte se.
Po přihlášení do platformy vyberte v nabídce projektů záměr, který vám vyhovuje U projektu se Vám zobrazí platební údaje pro vybraný projekt, pak už jen jednoduše pošlete investovanou sumu pod zobrazeným variabilním symbolem na konkrétní číslo účtu.

Mohu investovat pravidelně přes trvalý příkaz?

ANO, doporučujeme vybrat si vždy projekt na jeho začátku a zadat trvalý příkaz na dobu emise, kterou najdete vždy v detailu projektu ve veřejné zóně pod každým záměrem.

Jaké poplatky CroFunGo účtuje?

CroFunGo je bez poplatků. Veškeré náklady spojené s vaší investicí hradí developer.

Proč se registrovat?

Získáte přístup k zajímavým investicím do developerských projektů. Při registraci podepisujete rámcovou smlouvu o nákupu participací a investování je velmi jednoduché.

Kdo se může registrovat?

Každá fyzická osoba, které je alespoň 18 let.

Co potřebuji k tomu, abych mohl investovat?

Zaregistrovat se a vybrat si projekt, který se vám líbí.

Jaké jsou restrikce na investovanou částku?

Investovaná částka musí být v rozmezí minimální a maximální výše investice. Tato informace je uvedena v parametrech investice u jednotlivých investičních projektů.

Je možné zrušit již provedenou investici?

Jednou provedená investice již nelze odvolat či zrušit. Investované prostředky se vám vrátí dle podmínek participace.